persiangig
10 مرداد 1401 - 08:49

برخورد با اصناف متخلف منطقه ۱۱ ادامه دارد

شهردار منطقه ۱۱ از برخورد جدی با اصناف متخلف و تمامیت خواه در محلات مرکزی تهران خبر داد .

به گزارش خبرگزاری مهر، سید محمد موسوی ضمن اشاره به اقدامات و جدیت در اجرای آرای مربوط به برخورد قانونی با اصناف متخلف گفت: احترام به حقوق شهروندی و احقاق حق مردم از جمله وظایف مهم و ذاتی شهرداری تهران است که بر همین اساس برخورد با اصناف متخلف از محله انبار نفت آغاز شد و اکنون در محله قلمستان و محور خیابان حضرت ولیعصر (عج) ادامه دارد.

خبرگزاری مهرعجشهردار منطقه ۱۱ افزود: طی ۶ ماه گذشته تا کنون بیش از ۱۶ مورد برخورد جدی با متخلفین شامل اخطار و پلمب در محدوده بازار فروش مواد غذایی انبار نفت و ۵ برخورد نیز در محله قلمستان داشتیم که ادامه دار خواهد بود.

موسوی خاطر نشان کرد: طی دو هفته گذشته نیز در محله قلمستان با واحدهای صنفی که با سد کردن معبر توسط لوازم دوچرخه و موتورسیکلت مانع عبور و مرور شهروندان و وسایل نقلیه اورژانسی بودند برخورد قانونی شده است و این روند ادامه خواهد داشت.

وی در انتها گفت: طی جلساتی که با سازمان‌ها و نهادهای ذیربط در حوزه کنترل و کاهش تخلفات سد معبر و ساماندهی مشاغل داشتیم در حال همکاری هستیم تا با مشارکت و هم افزایی در طول زمان مشخصی بتوانیم رضایت کامل شهروندان را برای رفع این معضل و اجرای کامل قانون کسب کنیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 510446